جشنواره نوروز 97 - تخفیف ویژه

تبیان هاستینگ پیشاپیش فرا رسیدن سال 1397 خورشیدی و نوروز باستانی را به کلیه کاربران مشتریان خود تبریک عرض می نماید بسیار خرسندیم پنجمین بهار تبیان هاستینگ را با شما عزیزان جشن خواهیم گرفت . از ... بیشتر »

10th Mar 2018
تخفیف 50٪ تبیان هاستینگ به مناسبت شب یلدا 96

یلدا مبارک - تخفیف ویژه تبیان هاستینگ به مناسبت شب یلدا یلدای شما عزیزان مبارک امیدواریم شب یلدای خوبی رو سپری کنید کد تخفیف: yalda96: سرویس های مربوطه تخفیف تمامی هاست های میزبانی ... بیشتر »

18th Dec 2017
ریسلو کاربران ایرانی را تحریم کرد

با سلام و عرض ادب خدمت مشتریان عزیزبا توجه به اطلاعیه ریسلو بنا بر تحریم کاربران ایرانی که از تاریخ 27 تیر ماه ثبت دامنه در ریجستر ریسلو امکان پذیر نمیباشدمشتریانی که دامنه انها نزد ما در ریجستر ... بیشتر »

18th Jul 2017
افزودن امکانات و سرویس های بیشتر

با سلام و با ارزوی خوش و سلامتی را برای شما عزیزان و مشتریان گرامی درخصوص بیشتر کردن امکانات و سرویس دهی ها از 5-6 دیتاسنتر در خصوص میزبانی وب سرور نمایندگی و ... افزوده شده استو پلن ها به شدت تغییر ... بیشتر »

20th Apr 2017
ارائه سرویس از چند دیتاسنتر جدید

با سلام و با ارزوی خوش و سلامتی برای شما عزیزان و مشتریان گرامی با گسترش فعالیت تبیان هاستینگ در ارئه کننده سرویس های میزبانی و ... و با وجود فراهم کردن امکانات بیشتر برای کاربران سرویس های کلی ... بیشتر »

16th Apr 2017
جشنواره نوروز 96 - 30% تخفیف ویژه

تبیان هاستینگ پیشاپیش فرا رسیدن سال 1396 خورشیدی و نوروز باستانی را به کلیه کاربران مشتریان خود تبریک عرض می نماید بسیار خرسندیم چهارمین بهار تبیان هاستینگ را با شما عزیزان جشن خواهیم گرفت . از ... بیشتر »

7th Mar 2017
تخفیف 50٪ تبیان هاستینگ به مناسبت شب یلدا 95

یلدا مبارک - تخفیف ویژه تبیان هاستینگ به مناسبت شب یلدا یلدای شما عزیزان مبارک امیدواریم شب یلدای خوبی رو سپری کنید کد تخفیف : yalda95: سرویس های مربوطه تخفیف تمامی هاست های میزبانی ... بیشتر »

20th Dec 2016
معرفی بخش های سایت و سرویس ها

با سلام و عرض احترام خدمت مشتریان و کاربران معرفی بخش های سایت و همچنین معرفی سرویس های میزبانی ، سرور ، نمایندگی و ... در خدمت شماییم مهم ترین بخش سایت صفحه اصلی هست به نشانی » www.tebyanhosting.com : ... بیشتر »

26th Aug 2016
هدیه تمام سرویس های میزبانی وب

با سلام و عرض احترام خدمت کاربران عزیز از این پس به بعد تمام سرویس های میزبانی وب تبیان هاستینگ هدیه اهدا خواهد شد با خرید هر هاست از تبیان هاستینگ به اعزای نوع هاست از ما هدیه دریافت کنید به ... بیشتر »

21st Aug 2016
آغاز به کار تبیان هاستینگ

با سلام و عرض احترام خدمت تمامی کاربران آغاز کار هاستینگ تبیان را به تمامی کاربران و همه عزیزان تبریک عرض میکنیم امیدواریم میزبان خوبی برای شما عزیزان باشیم ما 24 ساعته آماده خدمت رسانی به ... بیشتر »

29th Jul 2012